Відгуки про компанію NIKASTARЖанна Н.Відмінно 02.08.2023Замовила, в суботу, десь біля 11ранку, оплатила через промоплату,десь о першій вже прислали ттн.Коментар продавця02.08.2023Дякуємо Вам за відгук!Алла Т.Добре 01.08.2023Всё хорошо,однако снимает пром оплата за доставку и по второму кругу ещё оплачиваешь доставку на новой почте- это не понравилось...Учтите этот минус❗️Коментар продавця01.08.2023Дякуємо Вам за відгук! Ви сплатили пром оплатою тільки за товар. Доставка сплачується окремо, що Ви і зробили на пошті.АртемДобре 01.08.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця01.08.2023Дякуємо Вам за відгук!Анастасия С.Відмінно 01.08.2023Коментар продавця01.08.2023Дякуємо Вам за відгук!Оксана В.Відмінно 01.08.2023Коментар продавця01.08.2023Дякуємо Вам за відгук!Олеся В.Відмінно 31.07.2023Коментар продавця01.08.2023Дякуємо Вам за відгук!Інна О.Відмінно 31.07.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця01.08.2023Дякуємо Вам за відгук!Світлана К.Відмінно 29.07.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця30.07.2023Дякуємо Вам за відгук!Марія С.Відмінно 29.07.2023Замовляла фільтри для манікюрної витяжки. Все прийшло швидко і ціле. Дякую, з радістю звернуся щеКоментар продавця29.07.2023Дякуємо Вам за відгук!Юлія С.Відмінно 29.07.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця29.07.2023Дякуємо Вам за відгук!
Замовила, в суботу, десь біля 11ранку, оплатила через промоплату,десь о першій вже прислали ттн.
Дякуємо Вам за відгук!
Всё хорошо,однако снимает пром оплата за доставку и по второму кругу ещё оплачиваешь доставку на новой почте- это не понравилось...Учтите этот минус❗️
Дякуємо Вам за відгук! Ви сплатили пром оплатою тільки за товар. Доставка сплачується окремо, що Ви і зробили на пошті.
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Замовляла фільтри для манікюрної витяжки. Все прийшло швидко і ціле. Дякую, з радістю звернуся ще
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!