NIKASTAR - інтеренет магазин косметики | Все для салонів краси та б'юті майстрів
Відгуки про компанію NIKASTAR
Елена Х.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Инна Б.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Марієва Т.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Рада М.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Софія Г.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Олена Ш.
Дуже погано
Якість товару гарна. Тут все добре, але обслуговування жахливе. При оформленні замовлення мені писалось, що доставка новою поштою до відділення буде безкоштовною. Зі мною звʼязався продавець, надіслав карту і я відразу оплатила всю суму замовлення, запитала коли буде відправка, на що мені відповіли, що постараються сьогодні (середа). По факту товар надіслали в четвер і посилка прийшла на відділення не безкоштовно, мені потрібно було оплатити вартість доставки. На має запитання продавцю, чому відбулась така ситуація, мені відповіли, що безкоштовно надсилають тільки на поштомат. На моє запитання чому мене не попередили про це, продавець сказав, що акція була до середи, а з четверга вже немає акції (хоча мали надіслати в середу, як мені сказала оператор). І що ми маємо по даній ситуації: на усі мої запитання, чому так сталось - мені не дають відповідь, а знаходять різні відмовки. А коли я останнім повідомленням в переписці з продавцем попросила оплатити доставку, так як це їхня необачність - мене просто проігнорували. Клієнтоорієнтованість - 0 Уміння брати на себе відповідальність за свої помилки та вирішувати ситуації - 0 Я взагалі не задоволена рівнем обслуговування і не рекомендую даного продавця. Я на 95грн не збіднію, але сподіваюсь, що продавець задумається і прийме міри, щоб більше не повторювались такі ситуації!
Юлія Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Анжеліка С.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
людмила К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
👍👍👍👍👍👍 рекомендую
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
Маіна М.
Добре
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук! Підкажіть будь ласка чого нам не вистачило до 5 зірочок?
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Якість товару гарна. Тут все добре, але обслуговування жахливе. При оформленні замовлення мені писалось, що доставка новою поштою до відділення буде безкоштовною. Зі мною звʼязався продавець, надіслав карту і я відразу оплатила всю суму замовлення, запитала коли буде відправка, на що мені відповіли, що постараються сьогодні (середа). По факту товар надіслали в четвер і посилка прийшла на відділення не безкоштовно, мені потрібно було оплатити вартість доставки.
На має запитання продавцю, чому відбулась така ситуація, мені відповіли, що безкоштовно надсилають тільки на поштомат. На моє запитання чому мене не попередили про це, продавець сказав, що акція була до середи, а з четверга вже немає акції (хоча мали надіслати в середу, як мені сказала оператор).
І що ми маємо по даній ситуації: на усі мої запитання, чому так сталось - мені не дають відповідь, а знаходять різні відмовки. А коли я останнім повідомленням в переписці з продавцем попросила оплатити доставку, так як це їхня необачність - мене просто проігнорували.
Клієнтоорієнтованість - 0
Уміння брати на себе відповідальність за свої помилки та вирішувати ситуації - 0
Я взагалі не задоволена рівнем обслуговування і не рекомендую даного продавця.
Я на 95грн не збіднію, але сподіваюсь, що продавець задумається і прийме міри, щоб більше не повторювались такі ситуації!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
👍👍👍👍👍👍 рекомендую
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук! Підкажіть будь ласка чого нам не вистачило до 5 зірочок?