Диспенсер для паперових рушників Z-типу SOLARIS К.2

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04963
320 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 821-20-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний диспенсер для паперових рушників Z-типу SOLARIS К.2 220мм.
Розмір рушників, мм: 90х240
Розмір, мм (ДхШхВ) 245x95x225
Матеріал: пластик
Розмір, мм (ДхШхВ): 245x95x225
Ємність, шт.: 200
Крепіж у комплекті: Так
Наявність ключа: Так
Тип рушників: Листові Z - укладка
Виробник: Турція
Властивості:
- Диспенсер для гігієнічного дозування паперових рушників.
- Закрита система захищає паперові рушники від проникнення вологи, зовнішньої контамінації з пилом та мікроорганізмами.
- Паперові рушники дозуються по одному, що забезпечує економічність та гігієнічність використання.
- Висока якість матеріалу диспенсера забезпечує тривалість експлуатації та можливість миття та дезінфекції під час поточного та генерального прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vialli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем/Кнопкою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.5 см |
| Ширина | 24.5 см |
| Глибина | 9.5 см |
- Ціна: 320 ₴

