NIKASTAR - інтеренет магазин косметики | Все для салонів краси та б'юті майстрів
Отзывы о компании NIKASTAR
Анастасия Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже швидко, дякую) відправку була на другий день після замовлення. Термін придатності актуальний
Алёна Г.
Отлично
Спасибо большое!!!
Таня Б.
Очень плохо
Замовляла витяжку та ще трішки лаків. Предоплату взяли більше аніж вказано на сайті. (Не 100 а 500грн) Телефоном повідомили що буде дві посилки. Мало того два рази оплачувати доставку так і прислали лише витяжку а другої посилки так і не має. А гроші заплачені !!! Розчарована дуже!!!!
Комментарий продавца
Любі клиєнти уважно читайте інформіцію на сайті перед тим як замовляти! Там все вказано! Те що Вам запропонували двома посилками - це звичайна порактика у багатьох інтернет-магазинах. Якщо Вас це не влаштовує то відправляємо тільки основний товар з Вашого замовлення. Наразі дуже тяжко увесь товар тримати в Харкові, тому інколи присимо відправляти виробників товар одразу клієнту. У таких випадках менеджер інформує, що буде дві посилки, якщо сумма замовлення достатня для того, щоб ми оплатили пересилку то ми одразу повідомляємо, що буде 2 посилки і одну оплатимо ми, якщо недостатньо то оплачує клієнт - це як вирішите. Наш склад в Харкові і ми не постійно там знаходемось. Я вважаю що люди повинні розуміти, і якщо є якісь питання то можно нам затефонувати і уточнити по якій причині ще не відправили замовлення, а не одразу писати скарги. Дякуємо за розуміння.
Діма М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар відправили швидко , замовленням задоволений. Рекомендую продавця.
Андрій К.
Отлично
Андрій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Татьяна Ж.
Отлично
Валентина Д.
Отлично
Доброго дня, фарбу отримала, продавець приємна, обслуговування на висоті !!! Щиро дякую!
Дуже швидко, дякую) відправку була на другий день після замовлення. Термін придатності актуальний
Спасибо большое!!!
Замовляла витяжку та ще трішки лаків. Предоплату взяли більше аніж вказано на сайті. (Не 100 а 500грн) Телефоном повідомили що буде дві посилки. Мало того два рази оплачувати доставку так і прислали лише витяжку а другої посилки так і не має. А гроші заплачені !!! Розчарована дуже!!!!
Любі клиєнти уважно читайте інформіцію на сайті перед тим як замовляти! Там все вказано! Те що Вам запропонували двома посилками - це звичайна порактика у багатьох інтернет-магазинах. Якщо Вас це не влаштовує то відправляємо тільки основний товар з Вашого замовлення. Наразі дуже тяжко увесь товар тримати в Харкові, тому інколи присимо відправляти виробників товар одразу клієнту. У таких випадках менеджер інформує, що буде дві посилки, якщо сумма замовлення достатня для того, щоб ми оплатили пересилку то ми одразу повідомляємо, що буде 2 посилки і одну оплатимо ми, якщо недостатньо то оплачує клієнт - це як вирішите. Наш склад в Харкові і ми не постійно там знаходемось. Я вважаю що люди повинні розуміти, і якщо є якісь питання то можно нам затефонувати і уточнити по якій причині ще не відправили замовлення, а не одразу писати скарги. Дякуємо за розуміння.
Товар відправили швидко , замовленням задоволений. Рекомендую продавця.
Доброго дня, фарбу отримала, продавець приємна, обслуговування на висоті !!! Щиро дякую!