Зараз компанія не може швидко обробити замовлення, або надати відповідь на Ваш запит. Оскільки за її графіком сьогодні вихідний, або не робочий час. Ваше замовлення буде оброблене на наступний робочий день.
Ужгород, ул. Богомольца 21, Ужгород, Украина
+380 (98) 821-20-21
NIKASTAR - інтеренет магазин косметики | Все для салонів краси та б'юті майстрів
Отзывы о компании NIKASTAR
Надія В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Татьяна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Денис Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Анна К.
Отлично
дякую. раджу. швидко і вчасно.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Ірина Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Таня Г.
Отлично
Дякую, все як завжди швидко і якісно.
Олена Ф.
Отлично
Катерина Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Було замовлено фарбу для волосся, та скинуто передоплату, написали що відправлення протягом 2-3 робочих днів. На 5тий день написала дізнатися, що з замовленням, відповіли що зараз не робочий час і зі мною зв'яжуться, ніхто не зв'язався, але ввечері відправили. Залишилася не задоволена роботою продавця. Читала відгуки, були схожі ситуації, і через тиждень людям повертали гроші, а дехто писав що так і не отримав своє замовлення. Тому якщо ви сподіваєтеся, що сьогодні замовили, і завтра/післязавтра отримали, то ви будете розчаровані. Більше замовляти не буду
Комментарий продавца
Вітаємо Вас, дякуємо за відгук! Приносимо вибачення за затримку відправлення. У нас на сайті вказано що відправляємо до 4 робочих днів. Відповісти вчасно не завжди є можливість, ми живемо в одній країні і стикаємося з одними труднощами як у Вас так і у нас у Харкові.
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
дякую. раджу. швидко і вчасно.
Дякуємо Вам за відгук!
Дякую, все як завжди швидко і якісно.
Було замовлено фарбу для волосся, та скинуто передоплату, написали що відправлення протягом 2-3 робочих днів. На 5тий день написала дізнатися, що з замовленням, відповіли що зараз не робочий час і зі мною зв'яжуться, ніхто не зв'язався, але ввечері відправили.
Залишилася не задоволена роботою продавця.
Читала відгуки, були схожі ситуації, і через тиждень людям повертали гроші, а дехто писав що так і не отримав своє замовлення. Тому якщо ви сподіваєтеся, що сьогодні замовили, і завтра/післязавтра отримали, то ви будете розчаровані.
Більше замовляти не буду
Вітаємо Вас, дякуємо за відгук! Приносимо вибачення за затримку відправлення. У нас на сайті вказано що відправляємо до 4 робочих днів. Відповісти вчасно не завжди є можливість, ми живемо в одній країні і стикаємося з одними труднощами як у Вас так і у нас у Харкові.