Зараз компанія не може швидко обробити замовлення, або надати відповідь на Ваш запит. Оскільки за її графіком сьогодні вихідний, або не робочий час. Ваше замовлення буде оброблене на наступний робочий день.
Ужгород, ул. Богомольца 21, Ужгород, Украина
+380 (98) 821-20-21
NIKASTAR - інтеренет магазин косметики | Все для салонів краси та б'юті майстрів
Отзывы о компании NIKASTAR
Кристина В.
Отлично
Для мене це ІДЕАЛЬНИЙ приклад як повинні працювати інтернет-магазини. Ввечорі купила-оплатила, на наступний день до обіду вже є ТТН на пошту і через день забрала з поштомату. Швидко, без розмов і черг. Дякую! Товар дуже гарно запакован, все чисто і красиво На фото товари з двох замовлень у продавця, які зробила на цьому тижні
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Ирина З.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Працюють по предоплаті,не бачу нічого погано в тому ,щоб відправляти наложкою,а пересилати повну оплату в розмірі 300 грн забагато як на мене,ще малознайомим людям.Не розумію в чому питання відправити товар наложкою,хто захоче і кому потрібно те,що замовляють,ті заберуть!
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук! У нас вказано на сайті що відправка тільки по передоплаті. Якщо Ви зробили замовлення то ознайомилися з цим і погодилися. Розуміємо Вас але ми відправляємо товари за нашими правилами. Дякуємо що звернулися до нас, але рекомендуємо ознайомлюватись зі способами доставки та оплати до того як зробите замовлення.
Татьяна Т.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Ірина З.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Ирина К.
Нейтрально
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук! Приносимо ще раз свої вибаченя за відсутність товару.
Для мене це ІДЕАЛЬНИЙ приклад як повинні працювати інтернет-магазини. Ввечорі купила-оплатила, на наступний день до обіду вже є ТТН на пошту і через день забрала з поштомату. Швидко, без розмов і черг. Дякую!
Товар дуже гарно запакован, все чисто і красиво
На фото товари з двох замовлень у продавця, які зробила на цьому тижні
Дякуємо Вам за відгук!
Працюють по предоплаті,не бачу нічого погано в тому ,щоб відправляти наложкою,а пересилати повну оплату в розмірі 300 грн забагато як на мене,ще малознайомим людям.Не розумію в чому питання відправити товар наложкою,хто захоче і кому потрібно те,що замовляють,ті заберуть!
Дякуємо Вам за відгук! У нас вказано на сайті що відправка тільки по передоплаті. Якщо Ви зробили замовлення то ознайомилися з цим і погодилися. Розуміємо Вас але ми відправляємо товари за нашими правилами. Дякуємо що звернулися до нас, але рекомендуємо ознайомлюватись зі способами доставки та оплати до того як зробите замовлення.
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук! Приносимо ще раз свої вибаченя за відсутність товару.
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!