Зараз компанія не може швидко обробити замовлення, або надати відповідь на Ваш запит. Оскільки за її графіком сьогодні вихідний, або не робочий час. Ваше замовлення буде оброблене на наступний робочий день.
Ужгород, ул. Богомольца 21, Ужгород, Украина
+380 (98) 821-20-21
NIKASTAR - інтеренет магазин косметики | Все для салонів краси та б'юті майстрів
Отзывы о компании NIKASTAR
Елена Х.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Инна Б.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Марієва Т.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Рада М.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Софія Г.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Олена Ш.
Очень плохо
Якість товару гарна. Тут все добре, але обслуговування жахливе. При оформленні замовлення мені писалось, що доставка новою поштою до відділення буде безкоштовною. Зі мною звʼязався продавець, надіслав карту і я відразу оплатила всю суму замовлення, запитала коли буде відправка, на що мені відповіли, що постараються сьогодні (середа). По факту товар надіслали в четвер і посилка прийшла на відділення не безкоштовно, мені потрібно було оплатити вартість доставки. На має запитання продавцю, чому відбулась така ситуація, мені відповіли, що безкоштовно надсилають тільки на поштомат. На моє запитання чому мене не попередили про це, продавець сказав, що акція була до середи, а з четверга вже немає акції (хоча мали надіслати в середу, як мені сказала оператор). І що ми маємо по даній ситуації: на усі мої запитання, чому так сталось - мені не дають відповідь, а знаходять різні відмовки. А коли я останнім повідомленням в переписці з продавцем попросила оплатити доставку, так як це їхня необачність - мене просто проігнорували. Клієнтоорієнтованість - 0 Уміння брати на себе відповідальність за свої помилки та вирішувати ситуації - 0 Я взагалі не задоволена рівнем обслуговування і не рекомендую даного продавця. Я на 95грн не збіднію, але сподіваюсь, що продавець задумається і прийме міри, щоб більше не повторювались такі ситуації!
Юлія Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Анжеліка С.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
людмила К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
👍👍👍👍👍👍 рекомендую
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Маіна М.
Хорошо
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук! Підкажіть будь ласка чого нам не вистачило до 5 зірочок?
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Якість товару гарна. Тут все добре, але обслуговування жахливе. При оформленні замовлення мені писалось, що доставка новою поштою до відділення буде безкоштовною. Зі мною звʼязався продавець, надіслав карту і я відразу оплатила всю суму замовлення, запитала коли буде відправка, на що мені відповіли, що постараються сьогодні (середа). По факту товар надіслали в четвер і посилка прийшла на відділення не безкоштовно, мені потрібно було оплатити вартість доставки.
На має запитання продавцю, чому відбулась така ситуація, мені відповіли, що безкоштовно надсилають тільки на поштомат. На моє запитання чому мене не попередили про це, продавець сказав, що акція була до середи, а з четверга вже немає акції (хоча мали надіслати в середу, як мені сказала оператор).
І що ми маємо по даній ситуації: на усі мої запитання, чому так сталось - мені не дають відповідь, а знаходять різні відмовки. А коли я останнім повідомленням в переписці з продавцем попросила оплатити доставку, так як це їхня необачність - мене просто проігнорували.
Клієнтоорієнтованість - 0
Уміння брати на себе відповідальність за свої помилки та вирішувати ситуації - 0
Я взагалі не задоволена рівнем обслуговування і не рекомендую даного продавця.
Я на 95грн не збіднію, але сподіваюсь, що продавець задумається і прийме міри, щоб більше не повторювались такі ситуації!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
👍👍👍👍👍👍 рекомендую
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук! Підкажіть будь ласка чого нам не вистачило до 5 зірочок?